Древние захоронения

За время существования человечества с лица Земли успело исчезнуть много цивилизаций, народов и поколений. И у каждого древнего народа всегда существовали свои способы захоронения, причем многие достаточно необычные. И все эти захоронения хранят в себе много тайн и небывалых открытий. Вот самые необычные из них.

Відьомський дар – Загублений світ. 94 випуск

Ми звикли, що відьма – це стара некрасива жінка, яка живе наодинці і уникає людей. Та чи так це насправді? Як виглядають сучасні відьми? Як виглядають відьомські поховання? Експедиція Загубленого Світу вирушила до української долини відьом. Про це та інше дивіться у новому випуску.

Загадка японської живої ляльки

Ця історія почалася у 1918 році у Японії. Родина придбала своїй донці ляльку. Донька за рік померла. А батьки встановили ляльку на домашньому вівтарі і щодня молилися їй. З часом у іграшки почали проявлятися дивні здібності.

Вічна боротьба із відьмами

З відьмами боролися у всі часи. Виявляється, що подібне відбувається і досі. Три роки тому в одному із сіл на Хмельниччині мешканці провели страту місцевої відьми, яка допікала їм прокльонами.

Загадки часу – Загублений світ. 93 випуск

Невже машину часу давно винайдено? Де знайти портал між світами? Хто такі шнеки, або летючі стержні? Як уникнути часових обмежень та чи взагалі існує час? Чи можна навчитися приборкувати час? Про це інше дивіться у новому випуску.

Не варто жартувати з часом

Подорожі у часі – найцікавіше питання. Багато людей хотіли б скористатися ними задля вирішення власних проблем. Проте чи варто загравати з часом? Чи не призведуть такі корективи до непередбачуваних наслідків?