Володимир Висоцький – таємний агент партії?

Навіщо Володимир Висоцький на початку своєї кар’єри був завербований радянськими спецслужбами та що артист міг розказати про найпотаємніші секрети Микити Хрущова?

Навіщо зірок таємно зводять з розуму?

На піку славу помирають десятки зірок. Мерілін Монро, Елвіс Преслі, Майкл Джексон, Фредді Мерк’юрі… У безглуздих трагедіях експерти підозрюють спецслужби, адже сильним світу цього не потрібні сильніші за них.

Чому спецслужби полюють на зірок?

Щойно у світовій культурі запалюється справжня суперзірка, як на неї починають полювати спецслужби. Адже лідер, за яким ідуть мільйони людей, – ідеальний інструмент, щоб контролювати народ.

Спецслужби полюють на зірок – Загублений світ. 57 випуск

Щойно у світовій культурі запалюється справжня суперзірка, як на неї починають полювати спецслужби. Адже лідер, за яким ідуть мільйони людей, – ідеальний інструмент, щоб контролювати народ. На піку славу помирають десятки зірок. Мерілін Монро, Елвіс Преслі, Майкл Джексон, Фредді Мерк’юрі… У безглуздих трагедіях експерти підозрюють спецслужби, адже сильним світу цього не потрібні сильніші за них.

Как снять различные виды порчи?

Если вы уверены, что ваши болезни имеют оккультный, насланный характер, немедленно принимайте меры по устранению проблемы. На убыльной луне возьмите пакетик подсолнечных семечек и прочитайте на них заговор: