Древние захоронения

За время существования человечества с лица Земли успело исчезнуть много цивилизаций, народов и поколений. И у каждого древнего народа всегда существовали свои способы захоронения, причем многие достаточно необычные. И все эти захоронения хранят в себе много тайн и небывалых открытий. Вот самые необычные из них.

Відьомський дар – Загублений світ. 94 випуск

Ми звикли, що відьма – це стара некрасива жінка, яка живе наодинці і уникає людей. Та чи так це насправді? Як виглядають сучасні відьми? Як виглядають відьомські поховання? Експедиція Загубленого Світу вирушила до української долини відьом. Про це та інше дивіться у новому випуску.

Загадка японської живої ляльки

Ця історія почалася у 1918 році у Японії. Родина придбала своїй донці ляльку. Донька за рік померла. А батьки встановили ляльку на домашньому вівтарі і щодня молилися їй. З часом у іграшки почали проявлятися дивні здібності.

Вічна боротьба із відьмами

З відьмами боролися у всі часи. Виявляється, що подібне відбувається і досі. Три роки тому в одному із сіл на Хмельниччині мешканці провели страту місцевої відьми, яка допікала їм прокльонами.