Як стати мільйонером – Загублений світ. 129 випуск

Як стати мільйонером? Невже деяким людям відомі секрети успіху, що не описані у жодному підручнику? Душа в обмін на багатство: чи працюють угоди з дияволом? Заміж за мільйонера: казка чи жахіття? Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю? Про це та інше дивіться у новому випуску.

Реальна історія “вовка із Волл Стріт“

Як жила людина, чиї божевільні афери й досі слугують зразком та предметом чорних заздрощів для біржових ділків з усього світу? Та на чому розбагатіли перші українські мільйонери?

Заміж за мільйонера: казка чи жахіття?

Більшість мільйонерів – чоловіки. А от для прекрасної половини найпростіший спосіб збагачення, за словами консультантів, – вдалий шлюб. Чому майже третина дівчат не проти одруження за розрахунком?

Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей

Ми звикли думати, що багатії працюють більше, ніж інші люди, та мало хто знає, що всі ці теорії вигадали самі багатії. Сучасний світ відкриває чимало способів, як заробити мільйон, не працюючи. І саме тяжка праця заважає стати мільйонером.

Найбагатші люди світу

Сьогодні на планеті живе близько двох тисяч мільярдерів. Ці люди володіють світом і можуть дозволити собі будь-яку забаганку. Але як вони стали заможними? Та на що витрачають шалені статки?

Мистические истории. Лесной Убийца. Вечная Любовь. Сезон 3

Каждая серия состоит из двух историй. Все они основаны на реальных событиях, и были лишь реконструированы при помощи съемочной группы и талантливой игры непрофессиональных актеров. Мы пытались не вносить в истории свои правки (поскольку намеренно таких вещей не придумаешь), стараясь пересказать их так, как услышали от реальных участников описываемых событий либо от экстрасенсов, работавших с…