Живіть зі своїм дзеркалом в згоді

Давайте на мить задумаємося, кого ми бачимо, коли дивимося в дзеркало? Самих себе? Точно ні – ми бачимо образ, сконструйований в нашій свідомості. Коли було винайдено дзеркало, зараз не скаже ніхто. Дзеркала використовувалися і використовуються для наведення порчі, коригування Долі, знищення прив’язки живих до померлих та ін.

Вселенські катастрофи

Існують припущення, що в природі, більш ніж можливі катастрофи, небезпечні для всього Всесвіту. Після них все зміниться, зникне Всесвіт як ціле, і результат цих катастроф можна прирівняти до Великого Вибуху.

Всесвітня змова: чи існує вона?

Про всесвітню масонську змову не чув хіба що глухий. Особливо модно приплітати до масонської змови концепцію «іудейського змови», і називати це неподобство «іудео-масонською змовою» або, в хамській інтерпретації – «жидо-масонською змовою».

Зона Прейзера

Сьогодні мало хто не знає, що таке аномальна зона. Тут може відбуватися абсолютно все: виходить з ладу техніка, з’являються невідомі науці істоти, порушуються звичні нам закони фізики, і т.д. Багатьох дослідників притягує аномальна зона Прейзера в США.

Знаки долі, що нас оточують

Нас всюди оточують різні знаки долі. Що ж вони в собі несуть? Наприклад, потрібно нам отримати відповідь на будь-яке питання, і ось тоді на допомогу приходять знаки, які посилає нам Всесвіт. Підказок, які нас оточують, насправді повнісінько, тільки потрібно навчитися їх розрізняти. Будь-яке явище або подія і є підказка чи попередження.

Все про НЛО

Кожен, хто стикався з НЛО або був очевидцем, описує, як виглядає непізнаний літаючий об’єкт по-своєму і опис завжди різний. Невже це вигадки? Виявляється, ні, просто НЛО має різні форми, розміри і в цілому зовнішній вигляд. Перший об’єкт був зафіксований в 1948 р в штаті Північна Дакота. Маленькі диски або кулі діаметром 30 см, вилітали з…

Загадковий манускрипт Ісака Ньютона

У 2006 році в Лондонській бібліотеці королівського товариства фахівці архіву проводили планову інвентаризацію. Серед книг випадково був виявлений дивний рукопис, що не мав назви. В цьому рукопису спочатку містилося кілька рядків на англійській мові. Наступний текст був зашифрований, а в кінці манускрипту перебував підпис – Ісаак Ньютон. У преамбулі говорилося про те, що на двадцяти…

Що приховує Місяць

Супутник Землі оповитий ореолом таємниць і загадок, непояснених з наукової точки зору. Сучасні вчені висунули чергове, абсолютно шокуюче припущення про те, що Місяць зовсім не є природним супутником Землі, це штучна споруда – результат праць інопланетних цивілізацій. Про те, що супутник Землі штучного походження, говорять багато фактів, однак доказів недостатньо, і сьогодні ведуться розробки нових…