Усесвіт, яким він є

Згідно Ведам, наш Всесвіт складається з 14 планетарних систем. Земля знаходиться чітко посередині і є 7 планетою, як зверху, так і знизу. Нижче нашої планети знаходяться демонічні світи, і пекельні планети. Демонічними світи називаються так тому, що там мало віри в бога, в основному всі вірять тільки в свої сили (не замислюючись про те, що вони створені саме Ним), через безвір’я в цих світах багато страждань.

Вселенські катастрофи

Існують припущення, що в природі, більш ніж можливі катастрофи, небезпечні для всього Всесвіту. Після них все зміниться, зникне Всесвіт як ціле, і результат цих катастроф можна прирівняти до Великого Вибуху.

Зона Прейзера

Сьогодні мало хто не знає, що таке аномальна зона. Тут може відбуватися абсолютно все: виходить з ладу техніка, з’являються невідомі науці істоти, порушуються звичні нам закони фізики, і т.д. Багатьох дослідників притягує аномальна зона Прейзера в США.

Часові фемони НЛО

Під час контактів з НЛО іноді відбуваються дивні ефекти втрати часу, коли учасники подій фактично позбавляються декількох годин свого життя. Саме так сталося з групою російських військових 14 вересня 1991 року. 

Містичні озера Росії

У всі часи озера манили людей своєю таємничістю, адже вода – це субстанція, наділена незвичайними властивостями. Легенди про живу і мертву воду до сьогоднішнього дня розбурхують цікавість і свідомість людини. Сміливці намагаються самостійно досліджувати загадкові водойми і, на жаль, не завжди повертаються звідти живими. Росія густо всіяна містичними озерами, які щорічно поглинають тисячі невинних жертв.

Таємниці Місяця

Місяць – одне з найбільш вивчених і в той же час загадкових небесних тіл для людства. Протягом багатьох століть астрономи всього світу спостерігали за польотами невідомих небесних об’єктів біля його поверхні. При цьому не було ніяких документальних свідчень таких явищ, аж до виходу супутників на навколомісячну орбіту і всесвітньо відомих польотів космонавтів США в рамках космічної дослідницької програми «Аполлон».

Іншопланетяни посеред нас?

Питання про існування інопланетного життя здавна турбує мільйони землян, про що свідчить велика кількість літописів, малюнків і фігурок, створених нашими пращурами ще кілька тисячоліть тому. І якщо раніше в першу чергу стояло питання «Чи є іншопланетяни?», То сьогодні воно відійшло на другий план, тому що все більша кількість людей задається питанням «Чи є вони посеред нас?».

Чи можна програмувати сни?

Кожен сон – це справжній витвір мистецтва, творцем якого може стати кожен. Зазвичай людина може бачити до 4-6 різних сюжетів за одну ніч, серед яких можуть бути як раптові і страшні, так і віщі сни, в яких можна отримати відповіді на ряд питань, що хвилюють і цікавлять людину. На жаль, такі сни з’являються досить рідко, але наскільки свідчать джерела, людина може самостійно програмувати свої сни. Для цього необхідно:

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на кавовій гущі користується великою популярністю у всьому світі. Принципи цієї форми ворожіння зовсім не відрізняються від тих, які використовувалися в далекому минулому. Розташовані на дні чашки візерунки кавової гущі можуть мати доленосний характер в житті кожної особистості. Вони можуть бути сигналом для подальших дій, зміни своїх вчинків і попередженням про можливі події.