Таємниці Місяця

Місяць – одне з найбільш вивчених і в той же час загадкових небесних тіл для людства. Протягом багатьох століть астрономи всього світу спостерігали за польотами невідомих небесних об’єктів біля його поверхні. При цьому не було ніяких документальних свідчень таких явищ, аж до виходу супутників на навколомісячну орбіту і всесвітньо відомих польотів космонавтів США в рамках космічної дослідницької програми «Аполлон».

Іншопланетяни посеред нас?

Питання про існування інопланетного життя здавна турбує мільйони землян, про що свідчить велика кількість літописів, малюнків і фігурок, створених нашими пращурами ще кілька тисячоліть тому. І якщо раніше в першу чергу стояло питання «Чи є іншопланетяни?», То сьогодні воно відійшло на другий план, тому що все більша кількість людей задається питанням «Чи є вони посеред нас?».

Чи можна програмувати сни?

Кожен сон – це справжній витвір мистецтва, творцем якого може стати кожен. Зазвичай людина може бачити до 4-6 різних сюжетів за одну ніч, серед яких можуть бути як раптові і страшні, так і віщі сни, в яких можна отримати відповіді на ряд питань, що хвилюють і цікавлять людину. На жаль, такі сни з’являються досить рідко, але наскільки свідчать джерела, людина може самостійно програмувати свої сни. Для цього необхідно:

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на кавовій гущі користується великою популярністю у всьому світі. Принципи цієї форми ворожіння зовсім не відрізняються від тих, які використовувалися в далекому минулому. Розташовані на дні чашки візерунки кавової гущі можуть мати доленосний характер в житті кожної особистості. Вони можуть бути сигналом для подальших дій, зміни своїх вчинків і попередженням про можливі події.

Таємниця невпізнаних підводних об’єктів до сьогодні не розгадана

Інформація про непізнані підводні об’єкти (НПО) з’явилася набагато раніше, ніж про НЛО. Ще в далекому минулому мореплавці нерідко зустрічалися з дивними яскравими колами білого або зеленого кольору, які виникали над поверхнею води. У діаметрі це незрозуміле явище могло бути кілька метрів або навіть кілька миль. Як заявляють очевидці, іноді дивні колеса мали своєрідні спиці, що забезпечували їх обертання.

Тунгуський метеорит

На світанку 30 червня 1908 року в глибині дикого Сибіру стався незрозумілий феномен, який незабаром отримав назву «Тунгуський метеорит». Серія дивних подій стала прямим передвістям катастрофи. Ще за дев’ять днів до цього люди з багатьох населених пунктів Європи і Сибіру помічали дивні яскраві зірки різних розмірів і кольорів. Легендарні білі ночі перестали радувати око мешканців північних міст. Замість них на похмурому небі можна було побачити незрозумілі сріблясті хмари, які далеко простягалися зі сходу на захід. Починаючи з 27 червня, вченими було виявлено швидке наростання кількості подібних об’єктів, а також яскравих метеорів, що періодично з’являються на зоряному небі.

Експедиції нацистської Німеччини в Антарктиду

Приблизно 75 років тому була проведена одна з найзагадковіших експедицій Третього Рейху, метою якої було вивчення Антарктиди. 17 грудня 1938 року на розвідку незвіданого материка, прихованого під крижаним панциром, і подальшого його освоєння, з Гамбургу був відправлений корабель «Швабія». Операція виявилася успішною. При використанні гідроплана німецьким дослідникам вдалося облетіти величезні площі материка, зробити понад десяти тисяч знімків, а також знайти вільні від засніженої пустелі землі, які незабаром отримали назву «оазис Ширмахера», в пам’ять про пілота літального апарату. До того ж в радіусі сотень кілометрів від цього оазису німці розкидали безліч бронзових логотипів зі свастикою і орлами, щоб підкреслити – «ми тут були».

Хто такий Сварог?

Саме так називався бог вогняної стихії. Поклоняючись вогню, називаючи його Сварожичем, йому приносилися жертвоприношення і молитви. Спочатку XII в. в Іпатіївському літописі було сказано: «Чого заради прозваний Бог Сварог і після його царювання син названий ім’ям Сонця. Його ж нарекли Дажбог … Цар Сонця син Свароговий … »

Похорон: прикмети і звичаї

Одним із найважливіших обрядів у всі часи є похорон. Прикмети і звичаї наказують читати над небіжчиком так звану «відхідну молитву» — канон молебний до Господа і Богородиці при розлученні душі від тіла. Якщо не знаєте про цей канон, запитайте у батюшки.

Коли людина буде вмирати, з кімнати краще відіслати всіх родичів, особливо дітей. Одяг, в якій людина помирала, спалюється на пустирі. Однак, якщо родичі захочуть, то можуть попрати одяг і покласти в затишному місці. Носити її можна не раніше, ніж мине 40 днів після смерті дорогої їм людини.

Як зробити вазу, що виконує бажання?

Виконання бажань — це те, про що мріють багато людей. У давнину для виконання бажань і залучення благополуччя використовувалися особливі, ритуальні чаші. Зараз для магічних цілей застосовують вазу, яка, до речі, є символом спокою, миру і благополуччя.