Здійснення бажань

Новий рік – чарівний час, коли кожен сподівається на диво і вірить, що мрії збудуться. Але для того, щоб задумане здійснилося, потрібно грамотно сформулювати своє бажання. Як же це зробити?

Обирайте тільки позитивні формулювання

Перше правило – уникайте негативних конструкцій на кшталт “хочу, щоб… не сталося”. Всесвіт сприймає заперечення як твердження, тому замість того, щоб уникнути чогось поганого, ви можете це притягнути.

Ставте конкретні цілі

“Хочу бути щасливим” – занадто загальне і розпливчасте бажання. Краще сформулюйте конкретну мрію: купити машину, з’їздити в подорож, знайти улюблену роботу тощо. Тоді Всесвіт матиме чіткі орієнтири.

Уявляйте результат

Коли загадуєте бажання, яскраво уявіть, що воно вже здійснилося. Наприклад, ви вже їдете на новенькому автомобілі або відпочиваєте на морі. Таке візуалізування допоможе притягнути мрію в реальність.

Вибирайте відповідний час

Ідеальним моментом вважається рівно опівночі 31 грудня. Коли годинник починає бити 12 разів, від щирого серця попросіть у Всесвіту бажане. Можна також загадати мрію за 23:59 або відразу після бою курантів.

Використовуйте перевірені ритуали

  • Існує безліч прикмет і обрядів для загадування бажань. Ось лише деякі з них:
  • Написати мрію на папірці, спалити і кинути попіл у келих із шампанським;
  • Покласти записку з бажанням під подушку в новорічну ніч;
  • Опустити монетку в келих із шампанським і носити її весь рік як талісман;
  • Запалити в новорічну ніч червону свічку і загадати бажання.

Дотримуйтесь цих нехитрих правил, ретельно продумуйте формулювання, і тоді навіть найсміливіші мрії можуть здійснитися в новому році! Головне – щиро вірити і чекати дива.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Post comment