Передбачення

Війна на Донбасі триває вже майже дев’ять років. Багато українців задаються питанням: коли ж вона закінчиться і який буде її підсумок? На ці запитання намагаються відповісти не тільки політики та експерти, а й астрологи та екстрасенси. Вони стверджують, що положення планет і зірок має сильний вплив на перебіг подій в Україні. Представляємо вам огляд найцікавіших і найактуальніших прогнозів на 2023 рік.

Лютий – березень: ризик нового наступу РФ

Астрологиня Ольга Медвецька склала прогноз для України на період із 7 до 12 лютого. За її словами, ближче до 10 лютого буде з’єднання Сонця і Меркурія у Водолії, що може спровокувати нове загострення конфлікту з Росією. Вона також зазначає, що положення Марса в Близнюках вказує на можливість провокацій з боку окупантів.

Екстрасенс Каїн Крамер розповів, що президент РФ Путін тягнеться до “ядерної кнопки”. Кривавий диктатор хоче вдарити ядерною зброєю по Україні, однак для цього він планує використати Білорусь як свого союзника. За словами Крамера, це може статися наприкінці лютого або на початку березня.

Червень – серпень: пік бойових дій

Астролог Влад Росс склав прогноз для України на період з 13 по 16 червня. За його словами, пік війни спостерігатиметься в ці дати, коли буде повний місяць. Загострення може бути також в останні дні червня. “27-29 червня. Саме в ці дати Росія може завдати масових ракетних ударів”, – сказав він.

Екстрасенс Макс Гордєєв назвав точну дату закінчення війни для українців. За його словами, конфлікт може завершитися протягом восьми місяців. “Випало дві карти – 8 і 10. Можна говорити про дні, але тут іде чітке закінчення – від 8 днів до 8 місяців. Це говорить не про те, що війна закінчиться через вісім місяців, а те, що ми відновимося за цей короткий час”, – сказав він.

Екстрасенс Макс Гордєєв також дав свій прогноз на літо. За його словами, у серпні буде сприятливий період для України. Він стверджує, що Росія буде змушена відступити під тиском Заходу і санкцій. “У серпні ми бачитимемо дуже гарний прогрес щодо Донбасу і Криму. Росія намагатиметься зберегти обличчя і не визнавати свою поразку”, – сказав він.

Вересень – грудень: шанс на мир

Астролог Ольга Медвецька також склала прогноз для України на період із 1 до 30 вересня. За її словами, цей місяць буде сприятливим для початку переговорів щодо врегулювання конфлікту. Вона зазначає, що положення Венери у Терезах сприяє пошуку компромісів і співпраці.

Екстрасенс Гордєєв також назвав точну дату закінчення війни для українців. За його словами, конфлікт може завершитися 10 жовтня. “Це буде свято для всіх українців. Цього дня ми святкуватимемо звільнення Донбасу і Криму від російської агресії”, – сказав він.

Астролог Влад Рос також дав свій прогноз на осінь-зиму. За його словами, після літніх бойових дій наступатиме поступове затишшя. Він стверджує, що до кінця року Україна отримає підтримку від США та ЄС. “У листопаді-грудні ми будемо бачити дуже серйозні зміни в політиці Заходу щодо Росії. Будуть введені нові жорсткі санкції та обмеження”, — сказав він.

Висновок

Як бачимо, астрологи та екстрасенси дають різні прогнози на майбутнє України. Деякі з них оптимістичні, інші песимістичні або реалістичні. Однак усі вони сходяться в одному: війна не може тривати вічно і рано чи пізно закінчиться миром.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Post comment